Hakkımızda

KENTPARK YAPI

Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti. şehir merkezinde A+ ve A sınıfı müşteriye yönelik Gayrimenkul Geliştirme amacıyla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sertac KIYICI tarafından kurulmuştur. Estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem veren projeler geliştirerek, yapıların uzun süre yaşayacağının farkındalığında kaliteli malzeme ve sorunsuz, yenilikçi inşaat metotları kullanarak, doğayla barışık, toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilinci içinde huzurlu, mutlu yaşam alanları inşa etmek birincil hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için değerlerimiz:

  • İnsana ve Çevreye Saygılı,
  • Yasal Mevzuat ve İş Güvenliği Yönetmeliğine Uygun,
  • Müşteri Odaklı,
  • Kente Uygun Estetik ve Fonksiyonel Tasarım,
  • Yeniliğe Açık, Şeffaf Yönetim

Bu değerlerin, daima “ulaşılabilir ve sürdürülebilir” olması ve hesap verebilirlik ilkesi içinde iş yapmaya önem vermekteyiz. Müşterilerimizle, paydaşlarımızla mutlu yarınlar dileğiyle...

AKFEN İNŞAAT

Şirketimiz, 1996 yılında Akfen İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayii Limited Şirketi adı altında inşaat sektöründe uzmanlaşmak ve en iyiye ulaşmak amacıyla İlyas AKBAŞ tarafından kurulmuştur. Akfen İnşaat Limited Şirketi, çevreye duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle, doğal kaynakları verimli kullanarak insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Kalite ve hizmette koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızı tüm halkımızla buluşturuyoruz.

İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi artırmak için sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde en iyi olmak, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı ile ‘Türk İnşaat Sektörüne’ katkı sağlamak kalite politikamızdır. Yaptığımız işlerde başarılı olmak arzusu, işimizi çok sevmemiz, her yeni projeye aynı heyecan ve coşkuyla sarılmamız, en önemli özelliğimizi oluşturmaktadır. İyi, doğru ve dürüst insan olmanın hayatta önemine inanan bizler, her yeni güne mutlu ve başımız dik yaşamayı ilke edindik.